Office Assistant - Distributie Ambalaje (sector 1)

Angajator: QLT® Group România | Recrutare
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    MISIUNEA QLT® Group România | Recrutare

    Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

    Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrați.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Compania activeaza în domeniu ambalajelor pentru diferite industrii, de peste 15 ani. Vanzarile sunt exclusiv B2B si se focusează cel mai mult pe ambalaje de viitor, precum cele sustenabile și prietenoase cu natura, cu scopul de a elimina cat mai mult plastic din piata.
    Obiective principale: Suport avansat in derularea activitatilor administrative si de back-office. Activitatea se desfasoara 100% de la biroul din Piata Victoriei.

    Cerinte:
    • Studii superioare finalizate;
    • Experienta pe un post similar de back-office: suport vanzare, secretariat etc;
    • Abilitati excelente de comunicare si adaptare;
    • Engleza nivel mediu-conversational;
    • Abilitati de operare PC: MS Office (Word, Excel, PP, e-mail);
    • Experienta de lucru cu ERP-uri, CRM-uri si softuri de contabilitate;
    • Atentie la detalii si implicare activa in sustinerea activitatilor administrative;
    • Cunstinte de contabilitate primara, facturare, calcul preturi.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    • Verifica si inregistreaza documentele in ERP si in softurile utilizate de companie;
    • Centralizeaza si transmite documente catre alte departamente si colaboratori;
    • Emite documete contabile dupa un proces digital si automatizat;
    • Reinnoieste si negociaza contractele cu diversi furnizori;
    • Verifica si inregistreaza documentele primite de la furnizori;
    • Verifica o serie de procese daca s-au facut corect;
    • Intermediaza relatia cu autoritatile statului;
    • Alte activitati specifice de secretariat.

    Alte informatii

    Oferta:
    • Salariu negociabil 4000-4800 lei net +600 lei tichete masa;
    • Decont transport si prime anuale, de sarbatori;
    • Contract cu norma intreaga si stabil;
    • Locatie birou Piata Victoriei (100% activitate birou);
    • Program L-V, 8h/zi, 9.00-17.30.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Decontarea transportului
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    5000 - 5500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (207)